ДУЖЕ СРОЧНООО Сторони трикутника дорівнюють 5 см, 8 см і ісм.3 вершини найбільшого кута

побудовано до його площини перпендикуляр, завдовжки 3 см. Знайти довжину іншого перпендикуляра, проведеного з кінця даного перпендикуляра , який не належить площині трикутника до найбільшої його сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Никита.

Відповідь:Отже, i = √55.

Таким чином, довжина іншого перпендикуляра, проведеного з кінця даного перпендикуляра (точки B), який не належить площині трикутника до найбільшої його сторони, дорівнює √55 см.

Пояснення:

У даній задачі ми маємо трикутник зі сторонами 5 см, 8 см і і см, де i - невідома довжина.

За умовою, перпендикуляр побудований від вершини найбільшого кута до площини трикутника і має довжину 3 см. Давайте позначимо цю вершину як A і дану точку на площині трикутника як B.

Оскільки перпендикуляр побудований від вершини A, то інший перпендикуляр, проведений з кінця даного перпендикуляра (точки B), буде проходити через цю вершину. Позначимо точку перетину цього перпендикуляра з найбільшою стороною як C.

Тепер ми маємо прямокутний трикутник ABC, де BC - найбільша сторона, AC - довжина перпендикуляра побудованого до площини трикутника і має довжину 3 см.

Ми можемо скористатися властивостями прямокутних трикутників для знаходження довжини іншого перпендикуляра. Використаємо теорему Піфагора:

AC^2 + BC^2 = AB^2.

Маємо:

3^2 + i^2 = 8^2.

9 + i^2 = 64.

i^2 = 64 - 9.

i^2 = 55.

Отже, i = √55.

Таким чином, довжина іншого перпендикуляра, проведеного з кінця даного перпендикуляра (точки B), який не належить площині трикутника до найбільшої його сторони, дорівнює √55 см.