Прямокутний паралелепіпед має вимірі 5 см, 6 см, 4 см. Знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда​


Ответы на вопрос

Отвечает Новожонов Никита.

Ответ:

тут все дуже просто .

V = abc

V = 5 * 6 * 4 = 120 cm³

Отвечает Ибрагимов Башир.

Ответ:

Об'єм паралелепіпеда дорівнює 120см³

Объяснение:

а=5см

b=6см

с=4см

V=abc=5*6*4=120см³