На відрізку АВ=10см узято точку С Знайди довжину відрізків АС та АВ якщо вони відносяться як 2:3

даю 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Перец Кристина.

Ответ:

AC=4cm

BC=6cm

AB(Если реально по условию надо)=10cm

Объяснение:

AC:BC=2:3

1:1 = x

2x+3x=10cm\\5x=10cm\\x=2cm\\AC=2*2cm=4cm\\BC=10cm-4cm=6cm