Основа рівнобедреного трикутника відно- ситься до його висоти, опущеної на основу, як 8:3. Бічна

сторона трикутника дорівнює 40 см знайти периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Керимова Зарият.

Відповідь:

768 см²

Пояснення:

Так, як основа відноситься до висоти, то вводимо коефіцієнт х. Висота ділить основу навіл, тому за т. Піфагора:

(4х)²+(3х)²=40²

16х²+9х²=1600

25х²=1600

х²=1600/25

х²=64

х=8

h= 3×8=24; AC=8×8=64.

SтрABC= 0.5×24×64=768 см².