10. Накресліть вiдрiзок MN довжиною а см. Позначте на відрізку точку К так, щоб МК= b см. Знайдіть

довжину відрізка KN, якщо: 1) a= 6 cm, b=4,5 см; 2) а = 0,3 дм, b=20 мм; 3) a = 40 mm, b = 1,5 см. Допоможіть будь ласка, срочно! даю 30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Илес.

Ответ:

Для розв'язання задачі зобразимо відрізок MN та позначимо на ньому точку К так, щоб МК = b.

Задача №1:

![image1](https://i.ibb.co/fdh1Vtw/image1.jpg)

Так як МК = b = 4,5 см, то відстань від точки К до точки N буде:

NК = а - МК = 6 см - 4,5 см = 1,5 см

Задача №2:

![image2](https://i.ibb.co/TgFZL4y/image2.jpg)

Треба перетворити одну з одиниць в метри, наприклад:

a = 0,3 дм = 0,3 * 0,1 м = 0,03 м

b = 20 мм = 20 / 1000 м = 0,02 м

Тоді

МК = b = 0,02 м

NК = а - МК = 0,03 м - 0,02 м = 0,01 м = 1 см

Задача №3:

![image3](https://i.ibb.co/hXxCXPq/image3.jpg)

Треба перетворити одну з одиниць в сантиметри, наприклад:

a = 40 мм = 4 см

b = 1,5 см

Тоді

NК = а - МК = 4 см - 1,5 см = 2,5 см