Тең бүйірлі үшбұрыштың периметрі 32 см, ал бүйір қабырғасы 10 см. Оның табанын табыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Черешнюк Саша.

Ответ:12cm

Объяснение:

P=2a+b=>b=P-2a

b=32-2*10=12 cm