Знайдіть суміжні кути, якщо: гострий кут у 4 рази менший від суміжного з ним тупого кута;


Ответы на вопрос

Отвечает Чукмасова Дарья.

Ответ:

кут 1=144°(тупий)

кут 2=36°(гострий)

Объяснение:

Дано:

кут 1=?, у 4 рази більший за кут 2

кут 2=?

кут 1 і кут 2-суміжні

                                    Розв'язання

Нехай х коефіцієнт пропорційності,тоді кут 1=4х,а кут 2=х

4х+х=180°

5х=180°

х=36°

кут 1=4х=4 *36=144°

кут 2=х=36°