На сторонах AB i AC трикутника АВС позначили відповідно точки D і Е так, що AD = 4/7 AC, AE =4/7

АВ. Знай- діть відрізок DE, якщо ВС = 21 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Аня.

Ответ:

За умовою задачі, AD = 4/7 AC та AE = 4/7 AB. Оскільки відрізки AD та AE паралельні відповідно сторонам BC та AC трикутника ABC, то відрізок DE паралельний стороні BC. Згідно з теоремою про паралельні прямі, які перетинаються двома перпендикулярними прямими, DE / BC = AD / AC = AE / AB. Оскільки BC = 21 см, то DE = (AD / AC) * BC = (4/7) * 21 см = 12 см. Таким чином, довжина відрізка DE дорівнює 12 сантиметрам.

Объяснение: