Периметр паралелограма дорівнює 110 см. Знайди його сторони, якщо дві з них відносяться як 2:3


Ответы на вопрос

Отвечает Алексова Ангелина.

Відповідь:

22 см , 33 см, 22см, 33см

Пояснення:

Периметр паралелограма визначається за формулою:

Р = 2(а+ в), де а,в - сторони паралелограма.

Позначимо коефіцієнт співвідношення - х, тоді сторони становлять: 2х і 3х, а периметр:

Р = 2(2х+3х) = 2•5х = 10х.

За умовою:

10х = 110

х = 110:10

х = 11

Сторони паралелограма становлять:

2х = 2•11 = 22 (см)

3х = 3•11 = 33 (см)

У паралелограма протилежні сторони рівні.

Відповідь: сторони паралелограма становлять: 22см; 33см; 22см; 33см.

Отвечает Егоров Данил.

Ответ:

110:2÷5=11

11×2=22

11×3=33

P=22+22+33+33=110

ну вроде правильно

дайте лучший ответ пж