На прямій позначенно точки А, В,С так . що АВ 7 м, АС 21 м, ВС 28 м. ЯКа з цих точок лежить між

двома іншими

Ответы на вопрос

Отвечает Крехов Степан.

Ответ:

Щоб визначити, яка з точок лежить між двома іншими, ми можемо скористатися властивістю трикутника, де сума довжин будь-яких двох сторін завжди більше за довжину третьої сторони. У вашому випадку:

Довжина сторони AB = 7 м.

Довжина сторони AC = 21 м.

Довжина сторони BC = 28 м.

Тепер давайте перевіримо всі можливі комбінації двох сторін:

AB + AC = 7 м + 21 м = 28 м < BC

AB + BC = 7 м + 28 м = 35 м > AC

AC + BC = 21 м + 28 м = 49 м > AB

За результатами перевірки бачимо, що сторона BC (28 м) більше за суму сторін AB і AC, тобто точка B лежить між точками A і C.

Объяснение: