Суміжні сторони паралелограма дорівнюють 5 і 9 см обчислити периметр цього паралелограма


Ответы на вопрос

Отвечает Козеева Олеся.

Ответ:

28см

Объяснение:

периметр це сума довжин усіх сторін.

протилежні сторони паралелограма рівні, тобто у нас дві сторони по 5см, дві по 9 см.

тож периметр дорівнює 5+5+9+9=10+18=28см

Отвечает Артамонов Ваня.

Объяснение:

Периметр паралелограма можна обчислити за допомогою формули:

Периметр = 2 * (сторона1 + сторона2)

У вашому випадку сторони паралелограма дорівнюють 5 см і 9 см, отже:

Периметр = 2 * (5 см + 9 см)

Периметр = 2 * 14 см

Периметр = 28 см

Отже, периметр цього паралелограма дорівнює 28 см.