0,6(×+N)- 0,2×= 0,4(×-3N),тоді рівняння матиме вигляд 0,6(×+35)-0,2×= 0,4(×-105) ПЖ ДАЙТЕ ОТВЕТ


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Маша.

Ответ:

Ви правильно підставили значення N у вихідне рівняння. Тепер давайте спростимо його:

0,6(×+35) - 0,2× = 0,4(×-105)

Розгорнемо дужки:

0,6× + 0,6×35 - 0,2× = 0,4× - 0,4×105

Тепер спростимо кожну сторону рівняння:

0,6× + 21 - 0,2× = 0,4× - 42

Тепер об'єднаємо подібні члени на кожній стороні рівняння:

(0,6× - 0,2×) + 21 = 0,4× - 42

0,4× + 21 = 0,4× - 42

Тепер вираз 0,4× відмінимо від обох сторін рівняння:

21 = -42

Отримане рівняння 21 = -42 є неможливим, оскільки права і ліва сторони рівняння не збігаються. Це означає, що вихідне рівняння не має розв'язків.

Тобто, початкове рівняння 0,6(×+N) - 0,2× = 0,4(×-3N) не має розв'язків при заданих значеннях N, а тим більше при підставленні N = 35 і N = 105.