1. Чи можуть два суміжні кути дорівнювати: 1) 84 2) 23 2. Знайдіть кут, суміжний з кутом 1) 7 2)

179 3. Знайдіть кут трикутника, якщо два iншi його кути дорівнюють 31 4. Знайдіть кути трикутника, якщо їхні градусні міри відносяться як 2:7:9. Помоги пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Лебеденко Игорь.

Ответ:

1)

1. ні

2.ні

2)

1. 173

2. 1

3) так як сума дорівнює 180, то

31×2 = 62

180-62= 118

4)

2х+7х+9х= 180

18х=180

х=10

тому

перша = 20

друга = 70

третя = 90