Два кола мають спільний центр. Радіус більшого кола 10 см, а меншого 6 см. Знайти довжину хорди

більшого кола, що дотикається меншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Rusev Ivan.
Пусть хорда АВ.
АВ = 2√(10²-6²) = 2√(100-36) = 2√64 = 2*8 = 16 см.