дано трикутник одна сторона 14 сторін а різниця двох інших 10 см і кут між ними дорівнює 60

градусів знайдіть площу

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Пусть сторона а=14 см, т к разница других сторон равна 10 см, то b-c=10, b=c+10.  По теореме косинусов
 a^{2} = b  ^{2}  + c ^{2} - 2bc * cos60;   
 196 = (c + 10)  ^{2}  + c ^{x} - 2c(c + 10)*  \frac{1}{2};  [tex]c ^{2} + 10c - 96 = 0
D = 121
c1 = 6
c2 = -16 - посторонний корень
c = 6; b = 16
S = 1/2bc * sin60 = 24 \sqrt{3