Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють 1см і 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Денис.
По теореме Пифагора
Сумма квадратов катетов равна квадрату гипотенузы
АС^2=BC^2+AB^2
AC^2= 1+9=10
AC=корень из 10