(1 задача) Два зовнишних кути трикутника дорівнюють 151 градус і 143 градуси . Знайдіть третій

зовнішній кут трикутника.(2 задача)У трикутнику ABC проведена высота АН і бісектрису АМ. Знайдить кут НАМ, якщо кут ВАС-28 градуси, АВС -76 градуси. Помогите решить пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Атавин Коля.
Сума зовнішніх кутів трикутника =360
Отже третій кут =360-151-143=66

Кут АСВ=180-76-28=76
Отже трикутник рівнобедренний де АВ=АС а тому висота АН і бісектриса АМ збігаються, кут =0