Площа рівностороннього трикутника дорівнює 25√3 см кубічних. Знайдіть периметр трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Золотаренко Аня.
R=a√3/2
S=a^3/4R=a^3/4(a√3/2)
25√3=a^3/4(a√3/2)
a=(5√6)/2
P=3*(5√6)/2)=(15√6)/2)