Допоможіть бууду дууже вдячна! Задача: У рівнобедреного ∆ АВС з основой АС сума двох нерівних

сумів - 166° (знайти усі кути ∆)

Ответы на вопрос

Отвечает Шапенков Рома.
Сума всіх кутів будь- якого трикутника =180, тому 180-166=14, так як кути при основі у нього рівні, то кут А =куту С=14, а кут В =166-14=152 градуси, оскільки по 152 градуси два кути не можуть бути їх сума тоді перевищуе 180