Діагоналі ромба дорівнюють 24 см і 70см. Знайти площу ромба. ДОПОМОЖІТЬ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кобызький Михаил.

Ответ:S = (24*70) / 2=1680/2=840

Объяснение: