Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює15см а один із катетів12см знайдіть площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Тилепбай Назерке.
По теореме Пифагора находишь 2 катет:
c^2=b^2+a^2 -- > a^2=c^2-b^2
15^2-12^2=81 --> a=9
S=ab•1/2=9•12•1/2=54