Знайдіть знаменник геометричної прогресії,якщо b6=14/15 b7=2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Ян.
B6 = 14/15
b7 = 2/3
q = bn/bn-1
q = b7/b6 = 2/3 : 14/15 = 2/3 * 15/14 = 5/7
Відповідь: 5/7