Знайдіть кути ромба, якщо його висота дорівнює 5 см, а площа — 50 см2.


Ответы на вопрос

Отвечает Августинович Вероника.
Площа ромба=сторона *висоту
Звідси сторона=50/5=10
Площа ромба=сторона в квадраті * sin a
sin a=50/100=1/2
Отже кут а =30
Тупий кут ромба=180-30=150