Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр 34 сантиметра а основа на 2

сантиметра менше від бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Суботенко Ярослав.
Нехай бічна сторона=х
Тоді основа=х-2
Отже
х+х+(х-2)=34
3х=36
х=12 бічна сторона
12-2=10 основа трикутника