Середня лінія трапеції дорівнює 12 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 2 см більша за

іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймуратова Маха.
Нехай, ВС=х, тоді АD=х+2. За умовою NH=12см. Ми знаємо, що за формулою середня лінія дорівняє половині суми основ. Тобто, NH=(AD+BC) /2. Підставляємо числа:
12=(x+x+2)/2.
x+x+2=12*2
2x+2=24
2x=22
x=11см.
Отже, BC=11 см, а AD=13 см