бічна сторона рівнобедренного трикутника дорівнює 17 см а висота трикутника проведена до його

основи 15 см... Обчисліть площу даного трикутника.... СРОООЧНО ПОЖАЛУЙСТА.

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Денис.
17*17-15*15=298-225=64. = корінь з 64= 8 см -  1/2 основи. 
16 см - основа.
 площа = 1/2*16*15=8*15=120 см квадратних.