Допоможіть будь ласка!! Побудувати коло з радіусом 4,5 см. Провести відрізки ОА – радіус кола, ВС

– діаметр кола. Обчислити діаметр та довжину кола, площу круга.

Ответы на вопрос

Отвечает Каверина Александра.
Діаметр = 2 радіуси= 2× 4,5= 9 см
площа= ПR^2= 3,14×20,25=63,585