Знайдіть координати вектора, який є сумою векторів a і b, якщо a(-2;1),b(3;-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.
Надо сложить попарно координаты векторов a и b.
 \left \{ {{x=-2+3} \atop {y=1+(-4)}} \right.  \left \{ {{x=1} \atop {y=-3}} \right.
(1;-3)