Бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 6 см, а її середня лінія 10 см .Знайдіть периметр

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Битюцкий Данил.
Щоб знайти середню лінію трапеції треба знайти суму двох ії основ і поділити на два, звідси сума ії основ 10*2=20см. Так як трапеція рівнобічна, то сума ії бічної сторони буде дорівнювати 6+6=12см. Звідси і периметр: 12+20=32см
Відповідь : 32см
Отвечает Эйслер Светлана.
Р=сумме всех сторон,а средняя линия - это полусумма оснований, т.е сумма оснований = 2хсредняя линия= 2х10. И.о. Р= 6х2+20=32