При якому значенні у вектори m (4;y) і n ( 5; -2) перпендикулярні


Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Диана.
Вектори перпендикулярні при a*b=0
m*n=m1*n1 + m2*n2
m*n=4*5+y*(-2)=20-2y
20-2y=0
2y=20
y=10

Відповідь: m і n перпендикулярні при y=10