Знайти суміжни кути, якщо один з них у 3,5 рази більше іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Нехай менший кут дорівнює х°, тоді за умовою другий кут дорівнює 3,5х°,
х+3,5х=180,
4,5х=180,
х=180/4,5=40°
Другий кут 3,5х=3,5·40=140°.