Діагоналі трапеції ABCD (AD||BC) перетинаються в т. О. BO:OD=3:4. BC=18см. Знайти AD??


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Наталия.

Δ BOC~Δ DOA
BO/OD=BC/AD
3/4=18/x
3x=18*4
x=24см
Відповідь :24см