Визначте чому дорівнюють сторони ромба, якщо його діагоналі мають довжину 4,6 см і 6,4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Томилова Василинка.

У ромба диагонали пересекаются под прямым углом.

Рассмотрим треугольник AOB: ∠AOB = 90°, AO = AC/2 = 4.6/2 = 2.3 (см);

BO = BD/2 = 6.4/2 = 3.2 (см)

По теореме Пифагора

AO² + BO² = AB²

2.3² + 3.2² = AB²

AB² = 15,53

AB = √15,53 (см)