У колі радіуса 10 см. проведено хорду, яка стягує дугу довжиною 15П см. Знайдіть величину

центрального кута, який стягує дана хорда.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Данил.

Надо применить формулу α = (180L)/(πR) = (180*15π)/(π*10) = 270°.