Бична сторона равнобедренного трикутника =2√13 см, а в сота проведена до основи 6 см. Обчислити

площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Усербаева Дана.

Дано: АВС - трикутник, АВ=ВС=2√13 см, ВН=6 см. Знайти S(АВС).

S=1\2 * АС * ВН.

Розглянемо ΔАВН - прямокутний. За теоремою Піфагора,

АН²=АВ²-ВН²=52-36=16;  АН=4 см.

АС=2АН=8 см.

S=1\2 * 8 * 6 = 24 см²

Відповідь: 24 см²