Знайдіть дугу наяку спирається вписаний кут якщо він дорівнює 16 32 110


Ответы на вопрос

Отвечает Yelanzev Andrey.

Вписаний кут = половині дуги на яку спирається тобто

якщо кут = 16, то дуга 16*2=32

кут = 32, то дуга = 32*2=64

кут = 110, дуга = 110*2=220