у рівнобедреному трикутнику авс з основою ас проведено висоту вd. знайдіть периметр трикутника авс,

якщо вd=10см, а периметр трикутника авd дорівнює 40 см.Помогоите нудно очень срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.

АВ+ВС+BD+AD+DC+BD=2*40

(AB+BC+AD+DC)+2*BD=80

P+2*10=80

P=80-20=60(см)