Знайдіть усі кути параоелограма якщо різниця між кутами 36°


Ответы на вопрос

Отвечает Земляникин Кирилл.

abcd - паралелограм, припустимо що кут A = 90 - 36 = 54, тоді протилежний до нього кут С = 90 +36 = 126 за властивістю про протилежні кути паралелограма. Аналогічно зі сторонами B і D , B = 180 - кут А = 180-54 = 126, D = 180 - С = 180 - 126 = 54.

Відповідь: кут A = 54, B = 126, C= 54, D = 126.