Розв'яжіть прямокутний трикутник якщо а) а=6, с=10 В) а=5, b=корінь 11


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Юрий.

a) ∆abc <(a;b)=90°, за теоремою Піфагора b=√(c²-a²)=√(10²-6²)=√((10-6)(10+6))=√(4×16)=2×4=8

б) ∆abc <(a;b)=90°, за теоремою Піфагора с=√(a²+b²)=√(5²+(√11)²)=√(25+11)=√36=6

<(a;b) — кут між катетами a i b

Відповідь: 1) 8; 2) 6