Сторони трикутника дорівнюють 3, 6, 8. Знайдіть середню за величиною сторону подібного йому

трикутника, у якого сума найбільшої та найменшої сторін дорівнює 22.​

Ответы на вопрос

Отвечает Литош Вероника.
1). a=3, b=6, c=8
a+c=3+8=11

2). m+n=22

3). 22:11=2, k=2- коэффициент подобия
4). 6*2=12
f=12
ответ: средняя по величине сторона подобного треугольника = 12