квадрат і прямокутник рівновеликі. Сторона квадрата дорівнює 18 см, а одна зі сторін прямокутника у

9 разів менша від другої. знайти сторони прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Жақсыбек Алимжан.

S кв=18²=324

S прям=324,оскільки вони рівновеликі.

нехай одна сторона прямокутника хсм, оді друга - 9х см.тоді S прям=х*9х.

х*9х=324

9х²=324

х²=324/9

х=18/3

х=6

отже,одна сторона прямокутника 6 см,а друга 6*9=54 см

Отвечает Соболев Данил.

По условию S(квадрата)=S(прямоугольника),  S(кв.)=18*18=324,  пусть одна сторона  прямоугольника =х, другая =9х, тогда  324=х*9х,  9x^2=324,  x^2=324/9=36,  x=6,   а  9x=9*6=54,   ответ : 6 и 54.