У трикутниках АВС і А1В1С1 відомо, що кут А=куту А1, кут В= куту В1. АВ= 12 см, ВС= 20 см, А1В1= 3

см. Яка довжина відрізка В1с1? С подробностями, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Белослудцев Максим.
1)так як кут А=А1, а кут В=В1, то вони подібні з цього виходить, що
 \frac{12}{3}  =  \frac{20}{x}
12 \times x = 20 \times 3
 \times  = 60 \div 12
x = 5
Відповід:В1С1=5 см.