Знайти координати центра і радіус кола х2+у2+6х-10у+13--0


Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Полина.

Ответ:

Объяснение:

x² + y² + 6x - 10y +13 = 0

x² + 6x + 9 + y² - 10y + 25 - 21 = 0

(x + 3)² + (y - 5)² = 21

Рівняння кола з центром (-3;5) і радіусом R = √21.