Знайдіть кути трикутника,якщо два з них відносяться як 3:7,а 3 дорівнює половині їх різниці​


Ответы на вопрос

Отвечает Самарин Данил.

Ответ:

<1=45°, <2=105°, <3=30°

Объяснение:

пусть  х - коэффициент пропорциональности (x>0)

тогда <1 = 3x, <2 = 7x, <3=(7x-3x)/2

<1+<2+<3=180°

3x+7x+2x=180°

x=15°

<1=3*15°, <1=45°

<2=7*15°, <2=105°

<3=2*15°, <3=30°