Знайдіть площу прямокутного трикутника один з його катетів =2см а гострий ккт-45


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Якщо гострий кут прямокутного трикутника  має 45°,то такий трикутник рівнобедренний.Катети мають однакову довжину.

S=1/2 *2a=1/2*2*2=2см²