Помогите пожалуйста решить Дано:трикутник АВС- рівнобедр. Р=30см сторона 12см. Знайти решту

сторін?

Ответы на вопрос

Отвечает Янис Сергей.

Ответ: 30см, 9см, 9см; 12см, 12см, 6см

Объяснение: Якщо 12 см - це основа трикутника, то інші 2 сторони будуть рівними і дорівнюватимуть:

1) 30-12=18(см) - інші 2 сторони

2) 18:2=9(см) - 2 однакові сторони трикутника.

Якщо 12 см - це одна із однакових сторін трикутника,то 2 однакова сторона дорівнює 12, тоді основа дорівнюватиме:

1) 12•2=24(см) - 2 сторони;

2) 30-24=6(см) - основа трикутника