Згайти міри кутів тр икутника ,якщо вони відносяться 3 5 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Відповідь:

36°,60°,84°

Пояснення:

Сума кутів будь якого трикутника дорівнює 180°

Якщо вони відносяться як 3:5:7, знайдемо їх через рівняння, у якому х - коефіціент:

3х+5х+7х=180

15х=180

х=180:15

х=12

3х=12*3=36° - перший кут;

5х=12*5=60° - другий кут

7х=7*12=84° - третій кут