Кути DEF i MEF - суміжні , промінь EK - бісектриса кута DEF ,кут KEF на 78° менший від кута MEF.

Знайдіть кути DEF I MEF. допоможіть , прошу з чіткими поясненнями​

Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Ответ:112 і 68

Объяснение:

Den=keg, бо бісектриса поділяє навпіл def, тоді х+х це кут bed., a gem=Х+78; Х+х+х+78=180. (Суміжні=180.) 3х+78=180;3х=180-78=102; х=34; DEF=2х=68. FEM= Х+78=34+78=112. Тільки всі угли пиши з великоі літери. Зрозуміли?