Кути DEF і MEF– суміжні промінь EK – бісектриса кута DEF, кут KEF на 57° менший від кута MEF.

Знайдіть кути DEF і MEF. Пожалуйста помогите, срочно!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсберг Диана.

Объяснение:

Сума  суміжних кутів 180°,тоді

MEF-KEF= 78° (за умовою),тоді MEF=KEF+78° .

DEF=2*KEF(за умовою,так як промінь EK – бісектриса кута DEF).

Отримані вирази підставляємо у формулу

DEF + MEF=DEМ= 180°, 2*KEF+KEF+78° = 180°, 3*KEF=180°--78° ,3*KEF=102°,

KEF=102°÷3=34°

DEF=2*KEF=2*34°=68°

MEF=180°-68°=112°.