Точки АВС лежать на одній прямій.АВ=10см,ВС=7см.Знайдіть відрізок АС ,якщо він є найменшим


Ответы на вопрос

Отвечает Хан Рахат.

Ответ:

Нехай точки АСВ знаходяться на одній прямій відповідно, тоді АС=АВ-СВ=10-7=3 (см)

Объяснение: